Založiť webovú stránku alebo eShop

Klubovka SBK 2010-povýstavný katalóg

Táto stránka bola zriadená pre potreby informovať milovníkov plemena beauceron o aktuálnych aktivitách venovaných beauceronom. Oficiálnu stránku Slovenského beauceron klubu nájdete na www.beauceron.wbl.sk

prihláška pre člena SBK / entry form for member SBK:
 

  POVÝSTAVNÝ KATALÓG

Klubová výstava / Clubshow

VÝSLEDKY

20.11.2010

Rozhodca/ Judge: p. Milan Bíroš (SK)

 

FOTOGALÉRIE

http://beauceron-sk.rajce.idnes.cz/Klubova_vystava_SBK%2C_20.11.2010%2C_Nitra/


http://gallery.site.hu/u/beauc/Nyitra2010/Nyitra_024.JPG.html


http://beauceronizceladne.rajce.idnes.cz/KV_BK_SK_-_Nitra_-_20.11.2010/



 

Psy:

 

Trieda mladých:

1.      Cartiér L ´Ami Noir ( CMKU/BC/4506/09)

     ( Ustaritz du Perouet x Airin des Gardiens aux Coeurs Tendres)

      V1, CAJC, Klubový víťaz mladých- pes, BOB

       Majiteľ: Soňa Špaňúrová       Chovateľ: Dagmar Černá


 

2.      Cord z Ledeckého vrchu (CMKU/BC/4485/09)    V4

       (Quick z Koláčkova ranče x Balina z Třebechovického ranče)

        Majiteľ: Gabriela Kocábová       Chovateľ: Irena Smrčková


 

3.      Farceur Argente de l ´Ame du Loup (H) (MEOE/0420939)    V2

(Ook Argente du Pic des Hobereaux x Diamond von Danubia)

Majiteľ: Martin Kovár        Chovateľ: Bodzsár Katalin Ěva, Kovács Dániel


 

4.      Foix Argente de l ´Ame du Loup (H) (SPKP 1759)     V

            (Ook Argente du Pic des Hobereaux x Diamond von Danubia)

Majiteľ: MVDr. Katarína Goldírová   Chovateľ: Bodzsár Katalin Ěva, Kovács Dániel


 

5.      Ikem Horla Slovakia (SPKP 1735)   V

(Ikem z Koláčkova ranče x Ellie Horla Slovakia)

Majiteľ: Monika Cihá         Chovateľ: Tatiana Dobáková


 

6.      Indy Horla Slovakia (SPKP 1736)    V3

(Ikem z Koláčkova ranče x Ellie Horla Slovakia)

Majiteľ: Martin Uherčík       Chovateľ: Tatiana Dobáková


 

 Trieda stredná:

7.      Charitable Garde de la Vie( Beauce-271/R/09)   V1, CAC

(Tim du Gardien de la Puissance x Bora von Danubia)

Majiteľ: Leczki Sarolta        Chovateľ: Letzki S.


 

 Trieda otvorená: 

8.      Adonis z Lesních samot ( SPKP 1730)    nenastúpil

( Bárt z Chovných dvoru x Canté z Husovy tvrze)

Majiteľ: OaKZP- Wollent József   Chovateľ: Martin Bláha 


 9.      Aventure Garde de la Vie ( Beauce-241/R/08)   V3

(Parcival du Val du Tremblay x Bora von Danubia)

Majiteľ: Letzki S.                        Chovateľ: Letzki Sarolta


 

10.   Bárt z Ledeckého vrchu (CMKU/BC/4365/08)    V4

(Bárt z Chovných dvoru x Balina z Třebechovického ranče)

Majiteľ: Dana Jasanská      Chovateľ: Irena Smrčková


 

11.  Buddy z Ledeckého vrchu (SPKP 1756)    V

(Bárt z Chovných dvoru x Balina z Třebechovického ranče)

Majiteľ: Soňa Bošelová     Chovateľ: Irena Smrčková


 

12.  Dagasse z Dorky (H)( CMKU/BC/4184/07)    V2, Res. CAC

(Czech z Lhotecké linie x Dorothea Gold Madeira)

Majiteľ: Zdeňka Kohnová      Chovateľ: Ing. Marcela Součková


 

13.  D´Roi des Matins de l´Abbe Rozier ( LOF 1B.BEA.126624)   V1, CAC

(Artzain du Domaine des Gardiens de la Valee x U´Txera des Matins de l ´Abbé Rozier)

Majiteľ: Dagmar Černá & Jan Verner     Chovateľ: Sandy Le Roué


 

 Trieda pracovná:

14.  Cazan els Pastors de la Sandra ( MET Beauce 268/H/09)

( Seneque de la Dame de Coeur x Telstar Phedge des Gardiens de l ´Ombre)

V1, CAC, Klubový víťaz-pes

Majiteľ: Leczki S.    Chovateľ: Fontova Vendrell, Josep 


  Suky:

 

Trieda mladých:

15.  Cati l ´Ami Noir (SPKP 1758)    V2

( Ustaritz du Perouet x Airin de Gardiens aux Coeurs Tendres)

Majiteľ: MVDr. Katarína Goldírová    Chovateľ: Dagmar Černá


 

16.  Constance l ´Ami Noir ( CMKU/BC/4513/09)  

       V1, CAJC, Klubová víťazka mladých- suka

( Ustaritz du Perouet x Airin de Gardiens aux Coeurs Tendres)

Majiteľ: Zdeňka Kohnová  Chovateľ: Dagmar Černá


 

 Trieda stredná:

17.  Courageuse Garde de la Vie ( Beauce- 274 /R/09)    V2, Res.CAC

(Tim du Gardien de la Puissance x Bora von Danubia)

Majiteľ: Leczki S.      Chovateľ: Leczki Sarolta


 

18.  Ěnergie de la Noé du Orient ( LOF1.B.BAA 128428)       V1, CAC

(Soleil des Assiers x Vanda du Mont des Croisettes)

Majiteľ: Lengyel Tatjána     Chovateľ: Wiplier Cecile


 Trieda otvorená:

19.  Adonné z Modrej zeme (SPKP 1723)     V

(Pongo z Koláčkova ranče x Oxi Bas Rouges de Lisica)

Majiteľ: Mgr. Ivana Kužmová      Chovateľ: Attila Veszelka


 

20.  Affection Garde de la Vie ( Beauce. 247/R/08)   V2, Res.CAC

( Parcival du Val du Tremblay x Bora von Danubia)

Majiteľ: Leczki S.      Chovateľ: Leczki Sarolta


 

21.  Aire Garde de la Vie ( Beauce- 246/R/08)    V3

( Parcival du Val du Tremblay x Bora von Danubia)

Majiteľ: Leczki S.      Chovateľ: Leczki Sarolta


 

22.  Boulette l´Ami Noir ( CMKU/BC/4314/08)    V

( Ook Argente du Pic  des Hobereaux x Airin des Gardiens aux Coeurs Tendres)

Majiteľ: Mgr. Ivana Kužmová & Ing. Danuša Mecková     Chovateľ: Dagmar Černá


 

23.  Bugi l ´Ami Noir (H) ( CMKU/BC/4315/08)    V1, CAC, Najlepší harlekýn- Grétkin memoriál  

( Ook Argente du Pic  des Hobereaux x Airin des Gardiens aux Coeurs Tendres)

Majiteľ: Jana Šimáková, Dagmar Černá     Chovateľ: Dagmar Černá


 

24.  Emma Horla Slovakia ( SPKP 1684)   V

( Ufo de la Montagne des Seigneurs x Draga Horla Slovakia)

Majiteľ: Martina Tekulová     Chovateľ: Miroslav Dobák


 

 Trieda pracovná:

25.  Admirable Garde de la Vie ( MET- Beauce 248/R/08)

(Parcival du Val du Tremblay x Bora von Danubia)

V1, CAC, Klubová víťazka- suka

Majiteľ: Leczki S.       Chovateľ: Leczki S.


 

26.  Belissimé z Dorky ( CMKU/BC/4004/06)   V2, Res.CAC

( Ufo de la Montagne des Seigneurs x Dorothea Gold Madeira)

Majiteľ: Bc. Denisa Zimová     Chovateľ: Marcela Součková


 

 Trieda šampiónov:

27.  Diva du Dragon Noir ( MET 240/08)    V1, CAC

( Odax des Assiers x Urfa des Assiers)

Majiteľ: Pataki Timea      Chovateľ: Dvorszky Beatrix


 

  Mimoriadna trieda mimo konkurencie:

28.  Lychee Warrior Soul ( 24.07.2010)    písomný posudok

(Acanthe Warrior Soul x Cyrus du Pla de la Jasse)

Majiteľ: Zuzana Chrenková     Chovateľ: Laila Ooms


 Súťaže:

Páry:

31. D´Roi des Matins de l´Abbé Rozier & Bugi L ´Ami Noir    Víťaz


 Chovateľská skupina:

      32. L´Ami Noir    Víťaz


 Dieťa a pes:

     33. Sofia Špaňúrová & Cartiér L´Ami Noir   Víťaz


  

Slovenský beauceron klub touto cestou ďakuje štedrým sponzorom  Klubovej výstavy 2010: p. Baniarovi za superprémiové krmivo zn. Exclusion pre víťazov a misky, darčeky pre všetkých prihlásených, firme Consultest s.r.o. za poskytnutú finančnú hotovosť na nákup pohárov a medailí pre víťazov, firme Goldcup s.r.o. za upomienkové predmety s logami klubu, časopisu Planéta zvierat za darčeky pre prihlásených, štartové čísla, dosky na posudkové listy a balíček pre víťaza plemena, Michalovi Novosádkovi za krmivo pre víťazov jednotlivých tried, chovateľskej stanici z Babanovho vŕška za výborné zákusky, chovateľskej stanici z Modrej zeme za krásne kožené reliéfy, chovateľskej stanici Živý sen za upomienkové balíčky pre prihlásených a ručne brúsený pohár pre víťaza Grétkinho memoriálu, Máriovi Hanusekovi za tlač katalógov a diplomov,

 pánovi rozhodcovi Milanovi Bírošovi za trpezlivé a korektné posudzovanie, organizátorovi MVP Nitracanis za poskytnuté priestory a vystavovateľom za prejavenú dôveru.

Vďaka patrí aj všetkým, ktorí dopomohli svojou prácou k hladkému priebehu tejto akcie- vedúcemu kruhu Jánovi Javorkovi, zapisovateľke Elenke Kovačikovej,  fotografke Lucii Paulovičovej a ďalším.

 

 

 

 
(C)iika2010
 
TOPlist
aktualizované: 14.11.2011 11:02:59